Schoonhoven

Plezierig Presteren

Plezierig Presteren biedt een programma van hogere gehoorzaamheidsoefeningen, zoals volgen, apporteren, vak sturen en sorteren. Hierbij wordt gestreefd naar een perfecte uitvoering, terwijl de combinatie met veel plezier samenwerkt. Voorheen waren dit de cursussen VEG1 t/m GG3. De naam is veranderd, zodat deze nu beter aansluit bij de lessen die wij bieden.

De basis waarmee wordt gewerkt is het reglement FCI Obedience. Daarnaast worden er ook balans en coördinatie oefeningen aangeboden, met als doel een zelfverzekerde hond met een goed lichaamsbesef en een stevige baas-hond relatie.

Om het resultaat te bereiken wat we voor ogen hebben is het bijna dagelijks 5-15 minuten thuis trainen noodzakelijk.

2012-07-22 IMG_4358 (Large)

Hieronder een filmpje waarmee u een beeld krijgt wat de cursus inhoudt.